1. FC Slovácko-MSK Břeclav U14 6:1 (1:1)

26. 5. 2013, 11:45 ,neděle, tráva-Nedakonice, 15°C, polojasno

Branky: 1. min. Slaný -  2., 45., 47., 53., 58., 69. min. Slovácko

Sestava:

Nosek, Tkadlec, Bařina, Herman, Pekaj (51. Hübl, 64. Šmerda), Dřevěný, Mikšík, Lepka, Šmerda (43. Martínek P.),  Slaný (36. Nejezchleba), Hübl (36. Martínek P.)

Komentář:

Břeclavská čtrnáctka vyrazila v neděli do Nedakonic, aby zde poměřila své síly s domácím týmem 1. FC Slovácko. Zápas začala Břeclav nebojácně a již v 1. min. utkání se ujala vedení 1:0, kdy Mikšík skvěle uvolnil Slaného a ten se levou nohou nemýlil. Domácí však opověděli tím nejlepším způsobem a hned ve 2. min. vyrovnali na 1:1. V 6. min. utkání hráč Slovdácka střílel nebezpečně na Noska, ale ten bravurně vyrazil. Asi největší šanci měli domácí ve 33. min. zápasu, Nosek však vyráží na břevno a míč jde poté do zámezí.

Druhou půli začali domácí velkým náporem a hned v úvodu opět Nosek vyráží do břevna. Ve 45. min. Slovácko střílí na branku, náš obránce střelu zablokuje a míč se kutálí napříč malým vápnem. Pozdní reakce brankáře a u tyče zcela volný domácí útočník 2:1. V 47. min. fauluje v šestnáctce Dřevěný a Slovácko proměňuje penaltu 3:1. V 53. min. po pěkné kombinaci zvyšují domácí na 4:1. V 51. min. se opakuje faul ve "vápně", jenomže tentokrát je viník Herman a penaltu domácí bezpečně promění 5:1. Do konce zápasu má Slovácko dvě nebezpečné střely, se kterými si Nosek poradí. V poslední minutě utkání domácí po dlouhém pasu a kličce na brankáře uzavírají účet utkání na 6:1.

Za to, že kluci zápas odmakali na plný plyn i za nepříznivého stavu, zaslouží potlesk. Pochvalu zaslouží i naši fanoušci za povzbuzování během těžkého zápasu. Do konce sezóny nám zbývají tři utkání, tak hlavu vzhůru a jdeme do toho !!!