hřiště v Podolí ,zataženo 12°C

Líšeň - MSK - 1 : 3  (0:0)

branky: 50,56min. Nejezchleba,38min. Herman

sestava:   Kalina - Dřevěný,Herman,Pekaj,Tkadlec - Bařina (63min. Hubl) - Mikšík (36min. Nejezchleba),Lepka,Helešic(36min. Martínek P.),Šmerda - Slaný (69min. Očenášek)

Bojovné utkání se šťastnějším koncem pro hostující tým.V prvním poločase byl lepší domácí tým,ve druhém poločase se příchodem P.Martínka a Nejezchleby hra vyrovnala.Tři přímé střely na branku znamenaly tři branky a tři body.První branku vstřelil v 38min. Herman,který ze 45 m centroval po trestném kopu míč do šestnácky a k překvapení brankáře i hráčů po odskoku míč skončil v brance.Líšeň vyrovnala v 48min.,kdy z protiútoku ještě Kalina  na hranici šestnáctky zachraňoval,ale následný nepovedený centr z pravé strany skončil v brance.O dvě minuty později po rohu se šťastně odrazil míč od Davida Nejezchleby a ten zvyšoval na 2:1.Nejhezčí akce se zrodila v 56min,kdy P. Martínek křižnou přihrávkou našel rozběhnutého D.Nejezchlebu a ten k tyči z první dává na 3:1 pro hosty.

střely na branku 3:3 ,mimo 5:2