MSK Břeclav U14 – Velké Meziříčí U14 1:3 (0:2)

25. 8. 2012, 11:45, sobota, Lokomotiva-tráva, 25°C, zataženo

Hosté 22., hosté 29., Herman Šimon 39., hosté 52.

Sestava:

Martínek R., Štancl, Očenášek, Trojan (Tkadlec 36.), Mikšík (Martínek P.), Dolák, Šmerda, Lepka, Herman, Helešic (Nejezchleba 36.)

Komentář:

V tomto utkání jsme odehráli dva rozdílné poločasy. V první půli jsme na soupeře nestačili, kdežto ve druhé jsme měli ze hry více než hosté. První branku jsme inkasovali po střele z dálky 0:1, podruhé se hosté prosadili přímo z rohu 0:2.

Druhá půle začala lépe pro nás, kdy penaltu proměnil sám postižený Herman Šimon 1:2. Další šance nevyužili postupně Dolák Václav, Nejezchleba David a Lepka Erik. Soupeř nás ztrestal v 52. minutě, kdy zvýšil po zmatku našich obránců na 1:3.

Pochvala hlavně za druhou půli, kdy jsme se snažili hrát kombinačně a bez zbytečných nákopů-nevím kam.

Heslo tento týden ( každý hráč se ho naučí zpaměti !!!):

Nejdůležitější v životě není zvítězit, ale bojovat. Hlavní není vyhrát, ale odvážně se bít.