MSK Břeclav U14 - Havlíčkův Brod U14 2:1 (1:0)

29. 5. 2013, 11:45, středa, tráva-Loko, 19°C, polojasno-silný vítr

Branky: 20. Kuchta, 55. Martínek P. - 45. Havl. Brod

Sestava:

Nosek, Tkadlec, Pekaj, Herman, Pavlík (36. Nejezchleba), Dřevěný, Mikšík (55. Kalina), Lepka, Kabát (36. Hübl), Slaný, Kuchta (36. Martínek P.)

Komentář:

Vložené 30. kolo se odehrálo ve středu 29. 5. 2013 a naši borci v něm přivítali Havlíčkův Brod. Utkání se hrálo za silného větru, což fotbalu vždy škodí. Domácí k utkání nastoupili se třemi hráči ročníku 2000, jelikož zranění vyřadilo za sestavy hned  šest hráčů týmu U14. A musím tyto mladé chlapce pochválit, jelikož se svého úkolu zhostili velmi dobře a všichni tři odehráli dobrý zápas. Hned v úvodu utkání měla Břeclav velkou šanci, ale Šimon Slaný si v koncovce nepočínal správně. Hosté hráli první půli po větru a hrozili spíše střelami z dálky. Správná chvíle pro Břeclav přišla ve 20. minutě, kdy Slaný předložil míč Kuchtovi a ten měl jednoduchý úkol, dát míč do prázdné brány 1:0.

Ve druhé půli převzali otěže utkání hosté a v 45. min. vyrovnali na 1:1. Břeclavským mladíkům chyběl pohyb a hosté byli u míče častěji. Naději hostům na dobrý výsledek vzal v 55. min. Martínek P., kdy si položil na zem obránce i brankáře a poslal Břeclav do vedení 2:1 (pro takové fotbalové okamžiky se chodí na fotbal).

Závěrem Vás chci pozvat na sobotní derby s Hodonínem v 11,45 hod. na Lokomotivu a pak na nedělní pokus o divácký rekord při utkání dorostu, které začne v 15,00 hodin na Tatraně.