27. 4. 2013, 11:45, sobota, tráva-Lokomotiva, 25°C, slunečno

Branky:

Sestava:

Kalina., Tkadlec (50. Očenášek), Pekaj (60. Tkadlec), Herman, Dřevěný (50. Martínek R.), Bařina, Helešic (36.. Martínek P.), Lepka, Šmerda, Mikšík (36. Nejezchleba),  Slaný

Důležité okamžiky utkání:

3.  gól 0:1, Vyškov zprava tvrdě střílí, Kalina vyráží a Vyškov doráží do prázdné brány

5. Pekaj z PK tvrdě střílí, brankář vyráží

9. Pekaj z PK trefuje prvního hráče hostů, Vyškov rychlý protiútok, střela nad bránu

12. Vyškov se na šestnáctce uvolnil přes Pekaje a střílí nad

14. Vyškov střílí nad bránu

18. Vyškov roh, hlavička nad bránu

23. Vyškov PK, poté hlava nad bránu

25. Vyškov průnik z pravé strany, ze 6m střela, Kalina chytá

30. gól 0:2, Herman na polovině hřiště zbytečně ztratil míč, rychlý protiútok Vyškova, nahrávka pod sebe a gól do prázdné brány

34. Roh MSK, rychlý protiútok Vyškova, Kalina chytá

40. Vyškov uniká po pravé straně, přihrávka pod sebe, střela, Kalina chytá

44. Nejezchleba střílí ze 16m vedle

50. gól 0:3, Slaný ztratil míč na půlce, protiútok z pravé strany, přihrávka pod sebe a střela

54. Lepka přehazuje brankáře, na brankové čáře odvrací obránce, Pekaj střílí do hráče a odražený míč Lepka střílí vedle

62. Nejezchleba zprava ve vyložené šanci do brankáře

63. roh MSK, Slaný hlavičkuje do hráče na brankové čáře

68. gól 0:4, tři hráči Vyškova šli sami na Kalinu z půlky hřiště a šanci využili

V první půli ustrašený výkon, nebyl na hřišti jediný hráč, který by dokázal převzít míč a správně nahrát. Ve druhé půli se naše hra zlepšila a již jsme dokázali soupeře ohrozit a dát si několik po sobě jdoucích přihrávek.

Již tuto středu nás čeká Třebíč v 11,45 hodin na Lokomotivě, přijďte nám fandit.