23. 9. 2012, 11:45, neděle, Lokomotiva, tráva, 20°C, zataženo

Slaný 36. min. – soupeř: 15., 53., 58., 64. min.

Sestava:

Kalina, Pekaj, Štancl, Riška (Hübl 56.), Bařina, Tkadlec (Martínek R. 36.), Mikšík (Nosek 36.), Lepka, Šmerda (Helešic 56.), Dřevěný (Nejezchleba 36.), Slaný

Komentář:

V utkání proti Prostějovu jsme nezačali nejlépe a soupeř měl více za hry. Hned v 15. min. se ujal vedení po našem „vlažném“ bránění. Tak skončila i první půle.

Ve druhé půli jsme to vzali zcela z jiného konce a hned v 1. min. Břeclav srovnala skóre po střele Slaného Šimona na 1:1. Kluci byli při chuti a snažili se dát druhý gól. Bohužel pro nás soupeř podnikl nebezpečný protiútok a opět vedl 2:1. Kluci se však nevzdali a bojovali dál. Škoda našich nevyužitých šancí, kdy neproměnili Slaný a Šmerda. Prostějov již ke konci  chodil do naší odkryté obrany a přidal ještě dvě branky v 58. a 64. min. Konečný stav 1:4 byl pro nás krutý.