29. 9. 2012, 11:45, sobota, Vyškov, tráva, 24°C, polojasno

soupeř: 33.-penalta, 68.-střela po zemi křížem

Sestava:

Nosek, Pekaj, Herman, Riška (Helešic 36.), Bařina, Tkadlec, Mikšík, Lepka, Šmerda, Dřevěný (Kalina 36.), Slaný

Komentář:

Vyškov byl na 4. místě tabulky a musím říct, že oprávněně. Velmi dobře připravená čtrnáctka domácích nás přehrávala a jen díky zákrokům brankáře Noska nebylo skóre vyšší. Začátek nám vyšel lépe a několikrát jsme prováhaly dobrou pozici ke střelbě. Vyškov se postupně rozehrával a začal nás tlačit. Vše vyvrcholilo penaltou za ruku, kterou rozhodčí mohl pískat, ale taky nemusel 1-0. Ve druhé půli Vyškov přidal druhou branku v 68. minutě po úniku domácího hráče 2-0.

Kluci zaslouží pochvalu za snahu a nasazení, které nám v jiných utkáních chybělo.

Heslo týdne:  S přítelem po boku není žádná cesta příliš dlouhá.

A ještě závěrem chci říct, že klubismus je - milovat svůj klub, obětovat se, chtít se být za svoje mužstvo a taky jiné klubové týmy a snažit se pomáhat, kde je potřeba…..a právě toto mě u některých chlapců hodně chybí !!!