Kroměříž U13-MSK U13 10:6

14. 8. 2011

Kroměříž U13-MSK U13 10:6 (1:3, 2:1, 2:2, 5:0)

13. 8. 2011, sobota, 12,30 hod, hřiště UT Kroměříž, 25°C

Zápas odehráli: Nosek, Martínek R., Bařina, Dolák, Nečas, Nejezchleba, Pekaj, Herman, Helešic, Mikšík, Riška, Hübl, Tkadlec, Očenášek, Černý, Mík, Forman, Kabát

Branky: 3x Herman, 2xNejezchleba, Černý

Nejlepší hráči utkání: Herman, Riška, Nečas, Bařina

První mistrovské utkání v Kroměříži bylo zajímavé v tom, že se rozjel nový projekt FAĆR, což znamenalo spoustu změn v pravidlech i podmínkách hry. Tento projekt zahrnuje hru 7+1 na půlku hřiště s tím, že hrají najednou proti sobě čtyři osmičky (dvě na jedné půlce a dvě na druhé půlce). V poločase se osmičky prohodí a hrají zase proti jiné osmičce téhož soupeře. Výsledek se počítá tak, že se sečte skóre z jednotlivých poločasů (jsou čtyři) a udělá se celkový výsledek. To je jen ve stručnosti jedna z hlavních změn.

Naši kluci začali výborně, kdy první čtvrtinu vyhráli 3:1, kdy se střelecky prosadil dvakrát  Nejezchleba David a jednou Černý Jiří.

Druhou čtvrtinu Břeclav prohrála 2:1 po vyrovnaném souboji se do střelecké listiny zapsal Herman Šimon.

Třetí čtvrtinu sehrála Břeclav opět výborně a remizovala 2:2, kdy obě branky vstřelil opět Herman Šimon.

Poslední čtvrtina se břeclavským vůbec nepovedla a prohrála ji 5:0. V této části hry se nepodařili proměnit ani ty největší šance, kdy selhal i v penaltové střele Dolák Václav.