MSK Břeclav U13 – Slovácko U13 5:18 (1:4, 1:10, 1:2, 2:2)

16. 10. 2011, 10:00, neděle, Lokomotiva-tráva, 14°C-slunečno

Branky: Dolák , Martínek P., Tkadlec, Riška, Nejezchleba

Sestava A: Nosek, Štancl, Dolák, Riška, Mikšík, Nejezchleba, Herman

Sestava B: Hübl,, Tkadlec, Martínek P., Očenášek, Lepka, Helešic, Bařina, Černý

Další kvalitní ligový soupeř přijel do Břeclavi v neděli ráno za slunečného počasí.  Vzhledem k velké marodce našeho týmu jsme museli nastoupit do zápasu se sedmi hráči a soupeř se nám sportovně přizpůsobil. Tým A odvedl v první půli kvalitní výkon a prohrál 1:4, kdy branku vstřelil z 15 metrů nechytatelnou bombou Riška. Tým B svoji první půli nezvládl a prohrál 1:10, kdy se o čestný úspěch postaral Černý.

Druhá půle byla úplně jiná. Jak tým A, tak i tým B zaslouží pochvalu za předvedené nasazení a snahu. Kluci si šáhli až na dno svých sil a odměnou jim byl  dobrý výsledek 1:2 a 2:2. Branky vstřelili Dolák, Martínek a Tkadlec. Pokud budou kluci takové nasazení předvádět i v dalších utkáních, nemusejí mít strach ze žádného soupeře.