Přerov U13 - MSK Břeclav U13 13: 4 (3:0, 3:0, 3:3, 4:1)

9. 10. 2011, 13:30, neděle, Přerov-tráva, 10°C-déšť

Branky: Pekaj René 2x, Martínek Patrik, Lepka Erik

Sestava A: Nosek, Pekaj, Mikšík, Trojan, Nejezchleba, Dolák, Tkadlec, Černý

Sestava B: Hübl, Štancl, Helešic, Lepka, Bařina, Martínek P., Dřevěný, Riška, Pavlík

Nepříjemné počasí nás uvítalo hned po našem příjezdu do Přerova. Soupeř měl k dispozici jen 14 hráčů, takže jsme se mu sportovně přizpůsobili a nastoupili taky jen se sedmi hráči v obou sestavách. Obě první půle jsme shodně prohráli 3:0 a soupeři tak doslova darovali šestigólový náskok.

Druhý poločas oba břeclavské  týmy začaly výborně a již ve druhé minutě vedli shodně 1:0. Mužstvo B již žádnou branku nevstřelilo, naopak čtyři dostalo. Branku vstřelil Lepka Erik.

Tým A udržel celý druhý poločas dobré tempo a konečný výsledek druhé půle skončil zaslouženě 3:3. Dva góly zaznamenal Pekaj René a jeden Martínek Patrik.