Třebíč U13 - MSK Břeclav U13 14:4 (2:0, 3:2, 6:0, 3:2)

24. 9. 2011, 10:00, sobota, Třebíč, tráva, 20°C

Branky: 4x Černý Jiří

Sestava A: Nosek, Dřevěný, Štancl,  Pekaj, Miskovic, Bařina, , Helešic, Herman, Pavlík

Sestava B: Martínek R.,Mikšík, Očenášek, Tkadlec, Lepka, Martínek P., Nejezchleba, Riška, Černý

Tým A svůj první poločas odehrál ve vlažném tempu a jen díky skvělým zákrokům brankáře Noska jsme ho prohráli jen 2:0 ( poměr střel Třebíč – MSK 12:2).

Tým B hrál ve svoji první části daleko vyrovnanější partii, ale zklamal v koncovce a prohrál 3:2, kdy obě branky vstřelil Černý Jiří.

Druhá půle týmu A se odehrávala téměř celou dobu ve stejném rytmu jako první a spousta našich hráčů měla čas si během zápasu prohlížet krásy Třebíče. Tato část skončila 6:0 v náš neprospěch.

Ve svojí druhé půli tým B opět neproměnil svoje šance, naopak si nechal dát tři branky a tak opět prohrál 3:2. Obě branky vstřelil opět Černý Jiří.