Velké Meziříčí U13 - MSK Břeclav U13 3:4 (2:1, 0:2, 0:1, 1:0)

28. 9. 2011, 16:00, středa, tráva, 25°C

Branky: Martínek P., Tkadlec, Bařina, Černý

Sestava A: Martínek R., Dřevěný, Pekaj, Tkadlec, Mikšík,Martínek P., Riška, Herman, Hübl, Černý

Sestava B: Nosek, Miskovic, Štancl, Trojan, Helešic, Lepka, Bařina, Nejezchleba, Kristoň, Pavlík

Zápas  proti Velkému Meziříčí kluci odehráli s velkým zaujetím a nasazením, a oproti utkání v Třebíči  zaslouží pochvalu.

Tým A odehrál vyrovnanou partii se soupeřem v první půli, ale těsně prohrál 2:1, kdy branku vstřelil Tkadlec Marek. Ve druhé půli již mužstvo jasně dominovalo a zvítězilo 2:0 (branky Martínek Patrik-penalta, Černý Jiří).

Tým B svoji první půli vyhrál 1:0, kdy se trefil Bařina Adam. Druhou část nás soupeř přitlačil a jen díky velkému nasazení všech hráčů jsme odolávali tlaku Meziříčí. Velké nebezpečí pro domácí branku byl Nejezchleba David, který neustále hrozil nebezpečnými protiútoky. Domácím se podařilo dostat míč do naší sítě jen jednou, a tak výsledek druhé půle vyzněl 1:0 pro domácí Meziříčí.

Závěrem vzkaz pro pár vyvolených: KOFOLA před zápasem NE !!!