ZLÍN U13-MSK U13 21:1 (8:1, 7:0, 6:0, 0:0)

1. 4. 2012, neděle, 10,00 hod, hřiště UT Vršava-Zlín, 5°C

Branky: Dřevěný

Sestava A: Martínek R.-Očenášek, Dřevěný, Bařina, Nejezchleba, Martínek P., Helešic, Šmerda (Borovský)

Sestava B: Hübl- Pekaj (C), Štancl, Riška, Lepka, Kristoň, Herman, Nosek  (Pavlík)

Vzhledem k podzimnímu výsledku (2:20 prohra) jsme věděli, co nás ve Zlíně čeká. I přesto jsme věřili, že kluci zaberou a výsledek bude lepší než na podzim. Jen v jedné čtvrtině zápasu dokázali naši hráči soupeři vzdorovat, kdy uhráli remízu 0:0. Na tomto výsledky mají podíl všichni hráči, ale musíme vyzdvihnout  hlavně výkon brankáře Hübla Michala, který doslova čaroval a nepustil za sebe jedinou střelu.

V ostatních čtvrtinách zápasu se projevoval rozdíl mezi námi a Zlínem hlavně v individuálních technických dovednostech hráčů, rychlosti s míčem i bez míče a hlavně v herním myšlení jednotlivců. A taky psychika našich hráčů nebyla taková, jako proti „neligovým“ týmům.

V zápase byly i světlé okamžiky, kdy jsme měli možnost skórovat, ale to se nám bohužel nepodařilo ( Borovský, Martínek P.).

V dalším kole hostíme Havlíčkův Brod ( podzim prohra 10:6), takže máme co napravovat.