4

1

0

Komentář:

V Bohunicích jsme odehráli dobré utkání, bohužel se nám nepodařilo dát branku. Nejdříve se obě mužstva oťukávala a hra byla vyrovnaná. Soupeř byl kompletě sestaven z ročníku 1998 a to se projevilo hlavně v osobních soubojích, kdy měl částečně navrh. Naše největší šance v první půli měli postupně Malhocký (sám na bránu), Pekaj (střela v úniku mimo), Dřevěný (střela do břevna). To domácí byli přesnější a ve 34. min. se útočník Bohunic ocitl sám před Turkem a chladnokrevně ho prohodil 1:0. Neuběhly ani dvě minuty a po faulu Hermana v rohu šestnáctky domácí kopali pokutový  kop a nezaváhali ani podruhé 2:0.

Do druhé půle šla Břeclav s jasným úkolem-vyrovnat a otočit nepříznivý stav. Ale ve 44. min. unikli domácí po pravé straně a z následného centru pod sebe se ujali vedení 3:0. To vše jako přes kopírák se opakovalo o dvě minuty později a bylo rázem 4:0. Od té chvíle jsme převzali iniciativu a soupeře doslova uzamkli na jeho půli. Naše šance měli postupně Martinek (střela do břevna), Pekaj (slabá střela ze 2m), Sedláček (sám na brankáře-zablokován), Bařina (střela těsně vedle).

Za celou druhou půli zaslouží borci pochvalu, jelikož nesložili zbraně a chtěli se o výsledek poprat. V mnoha okamžicích chyběl kousíček a stav skóre se mohl měnit. Bohužel nám v tomto utkání nebylo dopřáno dát gól a tak si z Bohunic odvážíme čtyřbrankový příděl. Oproti minulému týdnu, kdy nás soupeř přehrával a zaslouženě vyhrál, tak v tomto utkání jsme byli minimálně vyrovnaným týmem a čtyři góly jsou pro nás opravdu hodně kruté.

V dalším utkání se potkáme v sobotu ve 12,30 na vlastním hřišti s týmem Blanska.