10

0

0

Komentář:

Podobným výsledkem jako před čtrnácti dny ve Žďáru  dopadly naši hráči i v zápase s Boskovicemi. Rozdíl byly dva. První v tom, že ve Žďáru jsme hráli na přírodní trávě i když vzhledem k počasí se to hodilo spíše na umělku a v Boskovicích tomu bylo přesně naopak. Druhý rozdíl byl takový, že ve Ždáru jsme po deseti minutách prohrávali 2:0, kdežto nyní jsme branky dostali pět minut před koncem první půle. Do té doby byla hra vyrovnaná se šancemi na obou stranách. První branka padla po střele z dálky a druhá po brejku útočníka a prostřelení Kaliny.  Naši největší šanci měl Nejezchleba, jenž postupoval zprava sám na bránu, bohužel trefil jen brankáře.

Ve druhé půli jsme soupeře uzavřeli před jeho bránou a snažili se o vyrovnání. Nejblíže k němu měl Slaný, ale sám před brankářem selhal. Domácí podnikly náhodný protiútok a odražený míč trefili do naší sitě.V našich hráčích se již nenašla síla s výsledkem něco udělat a tak jsme si odváželi do Břeclavi krutou prohru 3:0.

Již v úterý hrajeme odložené utkání se Spartou Brno v 16 hodin na Třídě 1. máje.