8

1

0

Komentář:

Sobotní utkání proti Bohunicím nenabídlo divákům žádnou nádhernou podívanou a s fotbalem to mělo pramálo společného, hlavně ze strany Břeclavi. Fotbal bez šťávy a náboje, tak se dá nazvat tento duel. Hosté měli celý tým poskládaný z ročníku 1998, kdežto Břeclav má hráče ročníku 1999, což bylo na hřišti hodně znát. Pokud se domácí dostali do útočné fáze, ztráceli míče v nic neříkajících kličkách a utápěli se v sólových akcích jednotlivců. Naši největší šanci první půle měl Slaný, ale hlavou netrefil branku. To hosté měli v koncovce přesnější mušku a do poločasu vedli 2:0 po dvou střelách na branku.

Ve druhé půli jsme chtěli vyrovnat a proto jsme pozměnili rozestavení na tři obránce. Bohužel ani toto nepomohlo a hosté nám přidali další dvě branky.

Polovina hráčů podala výkon pod svoji standardní hranici, což je velmi zvláštní a musíme si o tom promluvit v kabině.  Opravdu jsme si v tomto utkání nezasloužili jiný výsledek, než na světelné tabuli svítil v 80 minutě utkání  0:4.

Nápravu můžeme provést již tuto sobotu, kdy hrajeme v Blansku.