12

1

0

Komentář:

Druhé domácí utkání jsme začali ve velkém tempu a zatlačili soupeře na jeho půlku. Dvě velké příležitosti měl Nejezchleba, ale brankáře hostů nepřekonal. To hosté měli v 17. min. roh, po něm hlavičkovali do břevna a od něj znovu odražený míč vrátili do sítě 0:1. Po tomto gólu jsme se nemohli dostat do tempa a hosté byli v této části hry lepším týmem.
    Ve druhé půli jsme opět přidali a odměnou byla branka Martinka v 58. min., jemuž po pěkné kombinaci Bařiny a Nejezchleby posledně jmenovaný předložil centr zprava. Martinek chladnokrevně prostřelil po zemi hostujícího brankáře 1:1. V té chvíli byla hra otevřená a každé mužstvo chtělo vstřelit vítěznou branku. To se povedlo Břeclavi v 78. min., kdy Dřevěný z pozice obránce nasprintoval s míčem 80 metrů a předložil před bránu míč Martinkovi. Ten trefil brankáře, ale všudybyl Nejezchleba pohotově dorazil 2:1. Před tímto gólem se vytáhl domácí brankař Hübl, jež chytil tutovku ze 7 metrů, ale zranil se a musel střídat. V tomto utkání podali nejlepší výkon Dřevěný, Hübl a Mikšík.
   Nše mužstvo ukázalo, že má vnitřní sílu a vůli po vítězství. Otočilo zápas z nepříznivého stavu a dokázalo svádět souboje po celých 80 minut.  Již jdou vidět některé věci z tréninkového procesu a to je dobře .Právě toto jsou utkání, které klukům dají strašně moc a žádný trénink je nenahradí.

V sobotu zajíždíme do Žďáru, kde ve 12,30 nastoupíme proti domácím borcům.