10

1

0

Komentář:

Rozbitý terén po předchozím zápase a do toho déšť. Takové byly podmínky středeční dohrávky se Spartou Brno. Na těžkém terénu jsme hráli rovnocenné utkání, ve kterém spíše než fotbalový um vynikala síla a bojovnost. Začátek byl z naší strany dobrý a během deseti minut jsme měli dva přímé kopy z nebezpečné vzdálenosti. Bohužel jsme to nedokázali využít  tak se hra odehrávala spíše ve středu hřiště.

Ve druhé půli lépe začala Sparta a po sérii tří rohů v 50. min. dokázala ten poslední přetavit ve vedoucí branku 0:1. Naše mužstvo však nesložilo zbraně a snažilo se o vyrovnání. To měl na kopačce Nejezchleba, jenž z deseti metrů trefil brankáře hostů. Celé naše mužstvo se snažilo o vyrovnání, a tak se soupeři vytvářeli prostory k rychlým protiútokům. V brance však výborně chytal Turek a žádný míč za svoje záda nepustil. Další příležitost ke srovnání skóre měl Pekaj, ale dezorientován  hlavičkoval příliš slabě. A když jsme nedokázali využít ani dva přímé kopy z 18 metrů, zápas skončil vítězstvím Sparty Brno 1:0.

Každý hráč si v utkání šáhl na dno svých sil a předvedl, že o vítězství umí bojovat po celých 80. minut, což je pro jeho další sportovní i mimo sportovní život cenná zkušenost.  Další zápas nás čeká v Třebíči již tuto sobotu ve 12,30.