2

1

0

Komentář:

V tomto utkání jsme nedokázali nejen navázat na poslední vítězství, ale navíc jsme prohráli velmi vysokým rozdílem. V první půli měli za nerozhodného stavu naše největší šance Martinek a Nejezchleba, ale ani jeden nedokázal trefit přesně. Soupeř nás přehrával v technických dovednostech a taky v držení míče. V 21. min. jsme udělali hrubou chybu při převzetí míče v rohu vlastní šestnáctky, hosté získali míč a z následné střely se ujali vedení 1:0.

Do druhé půle jsme nastoupili s odhodláním vyrovnat, ale hosté byli proti. Naše největší šance ve druhé půli měl postupně Bařina a po něm Malhocký. Ani jeden však nedokázal mířit přesně. Soupeř své šance dával s lehkostí a naši hráči postupně přenechávali zápas hostům. Skóre se zastavilo až na hrozivých 5:0 pro Třebíč.

V tomto utkání nás soupeř přehrával v technických dovednostech a taky v osobních soubojích. Již na podzim Třebíč předváděl nejlepší fotbal ze všech účastníků soutěže a u nás to potvrdil. Můžeme mu jen sportovně pogratulovat a poklepat na rameno za předvedený výkon.

Příležitost k nápravě máme již tuto neděli, kdy jedeme do Bohunic a začneme hrát ve 12,15.