Jdi na obsah Jdi na menu
 


MSK Břeclav U16-Otrokovice 0:1 (0:0)

31. 5. 2015

MSK Břeclav U16-Otrokovice 0:1 (0:0) – MU, 2x40 min.

31. 5. 2015, 12:30, nedělě, Slovan-tráva I , 25°C, jasno

                                                          

Branky: 

75

soupeř

0 1

Po prohraném souboji útočník sám na brankáře Hubla

 

 

Sestava:

 NEJEZCHLEBA 80

MALHOCKÝ 80

PEKAJ 80

 

 ŠTANCL 80

BAŘINA 80

DŘEVĚNÝ 80

 

HELEŠIC 80

 

HERMAN 80

SLANÝ 80

TKADLEC 80

HÜBL 80

 

Nezasáhli do utkání:

 TRAIN-omluven, KALINA-zraněný, MARTINEK -zraněný

 

 

Nejlepší hráč utkání:

 HUBL, HELEŠIC

 

Statistika utkání

  

STŘELY DO BRÁNY

STŘELY MIMO

ROHY

FAULY

ŽK

ČK

MY

3

12

6

7

HERMAN, SLANÝ

0

SOUPEŘ

3

3

4

4

 

0

Komentář:

    Po vítězství v Kyjove nás čekal domácí zápas s TJ Otrokovice. Začátek utkání ukázal, že soupeř přijel se zabezpečenou obranou a do útoku přecházel po nákopu a rychlém útoku. Naši obránci však celkem spolehlivě tyto protiútoky zachytávali a hosté se k ničemu nedostali. Hra se odehrávala většinou na soupeřově polovině, ale téměř všechny naše akce končili na šestnáctce hostů. Náš tým si s touto situací nedovedl poradit a tak poločas skončil bezbrankovou remízou. Druhá půle se odehrávala ve stejném tónu, jen s tím rozdílem, že hosté dokázali svůj samostatný nájezd proměnit, kdežto naše největší šance skončila na tyči.

     Kluci podali v tomto utkání maximální nasazení a za to je lze pochválit. Dle mého názoru jsme utkání mohli v poklidu dovést k remíze, ale my jsme chtěli zvítězit. To jsme jako trenéři řešili hrou na tři obránce a posílením útočné fáze. V tomto rozestavení jsme obdrželi pět minut před koncem branku a utkání prohráli. Ale ani toto nás nesmí odradit od filozofie našeho týmu. A ta je-pokud máš šanci dosáhnout na vítězství, musíš mu jít naproti a porvat se o něj. Postávat v koutě a být spokojen s remízou není pro nás.

    Příští týden zajíždíme k poslednímu venkovnímu utkání a to v sobotu do Havlíčkova Brodu. A jelikož je to poslední zápas venku, dohodli jsme se, že každý člen týmu pojede na toto utkání v společenském oblečení.

  

Trenéři Horčička, Konečný