16

2

0

Komentář:

Po vítězství nad Blanskem k nám přijel první tým tabulky Vrchovina (Nové Město na Moravě). Soupeř budil respekt již při nástupu, jelikož tak silově a výškově našlapaný tým s námi ještě nehrál. Toho se však kluci nezalekli a do utkání se pustili s vervou. Ta týmovost našich hráčů byla cítit a hned v úvodu měl velkou příležitost Bařina, ale sám před brankářem nemířil přesně. Hosté hráli zezadu velmi pozorně,za což můžou poděkovat velmi dobrému brankáři (hra v poli nohama) a fyzicky akcelerovanému stoperovi. Vrchovina se do vyložené šance v první půli nedostala a to i díky našim dvěma stoperům-Hermanovi a Slanému.

Do druhé půle nemohl nastoupit Bařina, jenž si poranil záda. Hra se odehrávala spíše na půli, až do doby, než Tkadlec dal malou domů brankáři Hublovi. Ten na chvíli zaváhal a útočník ho v souboji o míč přetlačil a doslova dotlačil míč do naší sítě 0:1.Chvíli nám trvalo, než jsme se z branky probrali a mohli začít znovu bojovat. Do šancí jsme se dostávali, ale branku jsme dobít nedokázali. To soupeř využil svého pátého rohového kopu a na zadní tyči hlavičkoval hostující hráč zcela sám do naší odkryté branky 0:2. Naše snaha o vstřelení branky vyšla naprázdno a tak si Vrchovina odváží všechna tři body.

Mužstvo chválím za úsilí a týmovost, které do hry vložilo. V tomto utkání jsme měli také velké množství nepřesností, což mohla způsobit aktivní a agresivní hra hostů, která nám činila potíže. Musím pochválit hlavně stoperskou dvojici, která hrála velmi aktivně.

K dalšímu utkání jedeme již v sobotu do Kyjova, kde odehrajeme s místním týmem od 16,30 hodin souboj o střed tabulky.