5

0

1

Komentář:

V sobotu hrála Břeclav na půdě Jiskry Otrokovice, která byla v tabulce o bod před mužstvem z Podluží. Utkání probíhalo na umělé trávě, což nám zpočátku dělalo problémy při práci s míčem. Naši první šanci měl Martinek, jehož střelu zastavilo břevno. Stejně se zachovala horní tyč břeclavské branky, jenž zastavila střelu domácích. Pak přišla 25. min. a slabá chvilka brankáře Kaliny. Otrokovice zahráli přímý kop, brankář MSK poměrně lehkou střelu neudržel a pro domácího útočníka nebyl problém dopravit míč do sítě 1:0. Příležitost ke srovnání měl Nejezchleba, ale svůj samostatný postup z pravé strany neproměnil.
. Ve druhé půli měli hned ze začátku dvě velké příležitosti domácí, ale nedokázali míč usměrnit za Kalinova záda. Břeclav dostala v 55. min. výhodu nepřímého kopu ze 14m, ale trefila jen vybíhající obránce. V 65. min. zahrával Martinek roh, a našel hlavu Slaného, jenž se nemýlil 1:1. Poté unikl po levé straně Martinek, obešel dva obránce a jako na podnosu předložil míč Nejezchlebovi, který strhl vedeni na stranu Břeclavi 2:1. V poslední minutě neudržel nervy na uzdě domácí hráč a za nesportovní chování byl vyloučen.
. Pokud hodnotíme průběh celého zápasu, tak by spíše odpovídala remíza. Vstřelili jsme však o branku víc, takže tři body vezeme domů nakonec my. V posledním kole jedeme v sobotu do Pelhřimova, kde začínáme hrát ve 12,30 hodin.