5

1

0

Komentář:

V Třebíči jsme odehráli dobrý zápas se spoustou šancí, a to na obou stranách. Soupeře musím pochválit za kvalitu v technických dovednostech, avšak opět několik křiklounů (asi z řad rodičů domácích) kazilo atmosféru utkání. Ale pěkně popořadě. Hned v úvodu utkání jsme zahrávali dva po sobě jdoucí rohy. Pří druhém rohu Martinek našel přihrávkou po zemi Bařinu, jenž z rohu 16-ky nedal brankáři domácích šanci, to vše ve 2. min. 0:1. Poté se do výborné příležitosti dostal Martinek, jenž šel zcela sám na brankáře, ale střelou mezi nohy neuspěl. Domácí hrozili hlavně po pravé straně, odkud se jim povedl centr, po němž skórovali v 18. min. a srovnali na 1:1. Ve 26. min. se akce opakovala téměř jako přes kopírák a domácí se dostali do vedení 2:1.

Druhá půle by se dala nazvat festivalem zahozených šancí a to z obou stran. Jen ve zkratce sled našich šancí. Útočník Popp dvakrát sám před brankářem, Suský jedna střela zblízka a jednou sám na brankáře, Bařina sám před ležícím brankářem-střela do něj, Štancl hlavička v poslední minutě jen do brankáře. Domácí měli taky několik dobrých šancí. Asi největší, kdy šli tři hráči sami na Turka, ale nedokázali trefit bránu. Závěr utkání byl plný emocí a napětí, na což doplatil Pekaj, jemuž v poslední minutě domácí hráč po odehrání míče skočil na stojnou nohu. Podezření na zlomeninu se naštěstí nepotvrdilo a snad bude náš hráč v pořádku. Další utkání máme v sobotu v 15 hod. na Třídě 1. máje proti Bohunicím.