8

1

0

Komentář:

Ve Žďáru jsme odehráli z naší strany nešťastné utkání, jelikož prohra je pro nás velice krutá. A to hlavně kvůli naší neschopnosti dát po šanci gól. Ale pojďme popořadě. V 8. min. měl velkou šanci Pekaj, ale sám proti brankáři neuspěl. Podobnou šanci měl tentýž hráč ve 12. min., ale netrefil přesně. Poté měl opět Pekaj příležitost využít nabídku po hře hlavou, avšak brána zůstala začarovaná. Naproti tomu domácí své dvě šance využili a proto v poločase vyhrávali 2:0.

Ve druhé půli se do vyložené šance dostal zase Pekaj, ale branku netrefil. Velkou příležitost měl i Bařina, jenž z 11. metrů střílel do brankáře. Poté Martinek nastřelil tyč a tak se ke slovu přihlásili domácí. Po pravé straně zatáhli míč a po centru prostřelili našeho Kalinu 3:0. V samém závěru měl šanci snížit skóre Martinek, ale nabídnutou penaltu mu domácí brankář chytil.

Velmi smolné utkání, ve kterém jsme nebyli o nic horší než domácí. Jen jsme nebyli schopni dát gól. Snad se nám podaří střeleckou smůlu protrhnout tuto sobotu v 15 hodin proti Spartě na Třídě 1. máje. Tak nás přijďte povzbudit.