MARTINEK  R. 70

Nejlepší hráč:

PEKAJ, NEJEZCHLEBA, LEPKA

Komentář:

Zápas s tradičním soupeřem z Hodonína se hrál za již lepšího počasí (jen 30 stupňů), ale několika našim hráčům nedovolila k utkání nastoupit střevní viróza. A tak jsme k zápasu nastoupili v nekompletní sestavě, ale chuť hrát byla na klucích vidět od první minuty. Soupeř  se ujal vedení 1:0, ale naši borci zabrali a po chvíli bylo srovnáno Slaným 1:1. V této chvíli se výborným zákrokem  předvedl brankář Martinek R., jež vytáhl nebezpečný lob nad bránu.V první půli jsme udávali tempo hry a svého soupeře přehrávali. Do poločasu kluci přidali ještě dvě branky-Husovský a Slaný, takže se šlo do kabin za stavu 3:1. Ve druhé půli musel opět kvůli viróze odstoupit Slaný a na naší hře dopředu to bylo znát. V této části hry byl lepší Hodonín a po naší chybě snížil na 3:2. V posledních patnácti minutách se naše hra opět zlepšila, ale šance Nejezchleby a Pekaje zůstali nevyužity. Soupeř ještě trefil břevno a tak závěrečný hvizd rozhodčího ukončil derby našim vítězstvím 3:2.

Pochvala patří pro všechny borce, kteří do utkání nastoupili. Byla vidět maximální snaha, nasazení, rychlé přechody do útoku i pohledné kombinační akce-to znamená vše, co se v tréninkových jednotkách učíme-což je to nejdůležitější.