6

0

0

Komentář:

Po dlouhé době utkání s žákovským týmem (celou zimní přípravu jsme hráli s dorosteneckými celky). Velké Němčice hrají krajskou soutěž žáků a jsou aktuálně na třetím místě tabulky. Soupeř houževnatý a bojovný se nechtěl dát a celý první poločas vzdoroval a podnikal nebezpečné výpady. Vzadu však hráli Herman se Slaným a tito dva vždy kontry soupeře fotbalově (což je dobře) vyřešili. Těsně před koncem první půle, kdy to vypadalo na remízový poločas se prosadil Husovský a poslal domácí do vedení. Tímto gólem hosté jakoby usnuli a druhé půle již byla v režii domácích. Pěkné akce předváděl celý tým a sebevědomí hráčů narůstalo každou minutou. A tak na konci svítilo skóre 8:0 pro Břeclav. Hatrickem se předvedli hned dva domácí hráči, a to Martinek a Nejezchleba. Jen doufám, že si střeleckou formu ponesou dál....