Jdi na obsah Jdi na menu

MSK U13-Znojmo U13 2:4

23. 7. 2011

23. 7. 2011, sobota, 10,00 hod, hřiště Lokomotiva, 25°C

Zápas odehráli: Nosek, Martínek R., Bařina, Štancl, Dolák, Nečas, Lepka, Nejezchleba, Pekaj, Herman, Helešic

Branky: Pekaj 30. min., Nejezchleba 33. min.

První přátelské utkání v nové sezoně 2011-12 odehrála břeclavská třináctke proti stejně starým chlapcům ze Znojma. Utkání se hrálo na tři části, kdy jedna část trvala 25 minut   V první čtvrthodině byla Břeclav aktivní a vytvořila si několik dobrých šancí. Ani jednu však nevyužila a tak hosté trestali z ojedinělého brejku ve 12. minutě 0:1.

Ve druhé třetině  v 5. minutě srovnal stav utkání Pekaj po nahrávce Lepky 1:1. Poté následovala další pěkná akce, na jejímž konci stál Nejezchleba 2:1. Znojmo se nevzdávalo a srovnalo na 2:2.

Třetí třetinu již ovládlo Znojmo, kdy Břeclavi  docházeli síly a dvěma brankami stanovilo konečný stav utkání na 2:4.

Kluci zaslouží pochvalu za snahu o kombinační fotbal a jasně ukázali, že se v žákovské lize neztratí, jelikož Znojmo bude jedním z našich soupeřů v této sezoně.