5

0

0

Komentář:

Ve druhém přípravném utkání jsme přivítali hosty ze zahraniční Senice. A musím říct, že hosté zde zanechali velmi dobrý  fotbalový dojem. Je jen škoda, že se nám před utkáním naše mužstvo doslova rozpadlo a chyběla půlka hráčů, kteří nastoupili před týdnem proti Znojmu. Na naší hře to bylo znát a hned první branku jsme inkasovali ve 4. min. po faulu Štancla z penalty 1:0. Soupeř nás přehrával ve všech směrech a tak jsme protiútoky odráželi jen s vypětím všech sil. Postupně nám síly ubývaly a hosté vedli do poločasu 7:1. Ve druhé půli jsme ještě třikrát inkasovali a tak konečný stav 10:1 pro Senici odpovídal předvedené hře. Tento zápas nám ukázal, kam se máme dále posunovat, ať už v tréninkových jednotkách, tak i v našich mladých hlavičkách…..