12

0

0

Komentář:

První přípravné utkání v této sezóně jsme odehráli s našim tradičním soupeřem ze Znojma. Hned v úvodu utkání dobře napadal Pekaj a podařilo se mu míč dopravit do sítě 1:0. Poté se ukázal druhý útočník Nejezchleba a v 9. min. po doraženém míči zvýšil na 2:0. V této chvíli hráli hráči MSK uvolněný fotbal se zápalem a nasazením pravých bojovníků. Vše završil všudybyl Bařina, jenž natáhl z 20 metrů a krásně trefil 3:0. Naše mužstvo dominovalo a předvádělo líbivý fotbal. Toto nasazení opadlo zhruba ve 32. min., kdy se zranil hostující hráč a musel být s tržnou ranou převezen do nemocnice. Do konce první půle se již nic nestalo a tak poločasové občerstvení probíhalo za stavu 3:0 pro Břeclav.

Druhá půle již byla vyrovnaná a Znojmo zásluhou přímého kopu snížilo na 3:1. Poté Kalina výborným zákrokem vychytal hostujícího útočníka, jemuž chytil hlavičku z bezprostřední blízkosti. Tempo hry opadlo i díky teplému počasí a tak stojí za zmínku jen akce Martinka, který obešel tři hráče a podél brankáře upravil na 4:1.

Kluky lze pochválit za nasazení hlavně v první půli, kdy soupeře napadali hodně vysoko a to se jim vyplatilo. A u všech hráčů byla vidět chuť a touha po vítězství, což je pozitivní.

Trenéři: Horčička, Konečný