10

0

0

Komentář:

Další přípravné utkání k nám zavedlo dorostence Novosedel. Zápas to byl vyrovnaný a hosté zanechali příjemný dojem. Ale pěkně popořadě. Nejdříve se trefili hosté, kdy náše nepřesnost doslova namazala hostům na první gól 0:1. Ve 20 min. střílel tvrdě Bařina, bohužel však do tyče. To se nelíbilo Víšovi, jenž bombou ze 16m natáhl Turka, který střelu vyrazil k nohám Malhockého, a ten nezaváhal 1:1. Chvíli poté se vytáhl Kalina, jenž vyrazil tvrdou střelu hostů. Chvíli nato šel sám na branku Nejezchleba, ale prováhal správný okamžik pro střelu a nedal. Ve 35. min. přesnou kolmicí  našel Slaný Malhockého a ten hbitě prohodil Turka 2:1. Chvíli před poločasem jsme nepřesně rozehráli v rohu šestnáctky a soupeř šel úplně sám na zleva na Kalinu a k bližší tyči ho prostřelil 2:2.

Ve druhé půli nás hosté zpočátku zatlačili, ale gól se jim dát nepodařilo. Postupně se hra vyrovnala a toho využil domácí Malhocký, jenž byl při střelecké chuti a po výborné nahrávce Bařiny stanovil konečný výsledek na 3:2 svým druhým hattrickem. Hosté měli ještě naději na srovnání skóre, ale Kalina byl proti a penaltu bravurně chytil. A tak i ve druhém domácím utkání se naši borci těšili z výhry.

V tomto utkání hráli kluci s chutí, škoda jen velké marodky, kdy jsme neměli možnost vyzkoušet všechny hráče.