MSK Břeclav U15 – Hodonín U15 3:2 (3:1) - PU

MSK Břeclav U15 – MSK Břeclav U14 9:0 (5:0)

25. 7. 2013, 17:00, středa, tráva-Němčičky, 30°C, jasno

Branky: 22., 60. Husovský 2x, 27. Slaný

Sestava:

Martinek., Štancl, Herman, Slaný, Šmerda, Nejezchleba,Husovský, Pekaj, Bařina, Lepka, Mikšík

Na velmi nerovném a tvrdém povrchu jsme sehráli další přípravné utkání proti Hodonínu. Začátek utkání patřil Hodonínu, kdy zahrával několik rohů a vytvořil si územní převahu. V 15. minutě jsme změnili rozestavění hráčů a naše hra se začala zlepšovat. Nejdříve se trefil Husovský 1:0, po něm přidal druhou branku Slaný po samostatném úniku. Ve druhé půli  již na hřišti vládla Břeclav. Husovský, jenž hrál s velkou chutí bombou z šestnácti metrů zvýšil na 3:0. V té chvíli jsme měli několik dalších šancí, ale ani jedna neskončila v síti Hodonína. Všechny pokusy domácích s přehledem zlikvidoval brankář Martinek. To vše trvalo do poslední minuty, kdy rozhodčí nařídil přísnou penaltu a domácí alespoň snížili na konečných 3:1. Pochvalu zaslouží celé mužstvo za příkladné nasazení, které v tomto utkání předvedli.

Nyní nás čeká týden soustředění na Vranově a o víkendu zápas s Myjavou..